Pozostałe zapytania ofertowe

Poniżej znajdują się aktualne zamówienia.

Rozeznanie rynku z dnia 14.07.2022 r.

Zamawiający:
MED Holding S.A.

Przedmiot zamówienia:

Prośba o przedstawienie oferty cenowej na zakup usług/ sprzętu IT. Zakupy będą realizowane na potrzeby podniesienia cyberbezpieczeństwa w jednostkach ochrony zdrowia na podstawie ZARZĄDZENIA NR 68/2022/BBIICD PREZESA NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA z dnia 20 maja 2022 r. w sprawie finansowania działań w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych świadczeniodawców.

Załączniki: ZAKUP USŁUG, SPRZĘTU IT NA POTRZEBY PODNIESIENIA CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Rozeznanie rynku z dnia 04.07.2022 r.

Zamawiający:
MED Holding S.A.

Przedmiot zamówienia:

Wykonanie usługi szkolenia w zakresie cyberbezpieczeństwa wykonane na potrzeby podniesienia cyberbezpieczeństwo w jednostkach ochrony zdrowia na podstawie ZARZĄDZENIA NR 68/2022/BBIICD PREZESA NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA z dnia 20 maja 2022 r. w sprawie finansowania działań w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych świadczeniodawców.

Załączniki: SZKOLENIE W ZAKRESIE CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Rozeznanie rynku z dnia 30.06.2022 r.

Zamawiający:
MED Holding S.A.

Przedmiot zamówienia:

Wykonanie usługi wsparcie eksperckie w zakresie cyberbezpieczeństwa na potrzeby podniesienia cyberbezpieczeństwo określonego w ZARZĄDZANIU NR 68/2022/BBIICD PREZESA NARODOWEGO FUNFUSZU ZDROWIA z dnia 20 maja 2022 r. w sprawie finansowania działań w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych świadczeniodawców.

Załączniki: USŁUGA W ZAKRESIE CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Rozeznanie rynku z dnia 20.06.2022 r.

Zamawiający:
MED Holding S.A.

Przedmiot zamówienia:

Wykonanie usługi "Audyt wykonany na potrzeby i na podstawie "ZARZĄDZENIE NR 68/2022/BBIICD PREZESA NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA" z dnia 20 maja 2022 r. w sprawie finansowania działań w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych świadczeniodawców."

Załączniki: USŁUGA PRZEPROWADZENIA AUDYTU DOT. PODNIESIENIA POZIOMU BEZPIECZENSTWA TELEINFORMATYCZNEGO